Direct naar de inhoud

Waarmee kunnen we helpen?

  

Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Service and contact

Case Packing Systems BV Industrieweg 24
6039 AP Stramproy / Nederland
Postbus 3175
6039 ZH Stramproy / Nederland

T: +31 (0) 495-566600
E: info@c-p-s.nl

Need service?
Contact our service center for an immediate solution
Call: +31 (0) 495-566600

Testing?
Test before you invest!
Call: +31 (0) 495-566600

CPS Partners

  • CPS Australia

    David Griffin
    +61 407 185 184
    dgriffin.cps@bigpond.com


    AU

  • CPS Austria / TecPacking Systems GmbH

    Flavio Battista
    +41 79 337 44 00
    info@tecpacking.ch


    AT

  • CPS Baltic States / POLO Handels AG

    Stasys Grygalis
    +370 698 770 66
    office-lt@polo-ag.com


    LT

  • CPS Belgium

    Marc van Heijzen
    +32 476 76 11 14
    m.vanheijzen@c-p-s.nl


    BE

  • CPS Bulgaria / POLO Handels AG

    Matei Ivanov
    +359 887 58 46 39
    office-bg@polo-ag.com


    BG

  • CPS Canada / Chisholm Machinery Solutions

    Nick Chisholm
    +1 519 851 8442
    nick@chisholmmachinery.com

    Canada, except British Colombia and Alberta

    CA

  • CPS Croatia / POLO Handels AG

    Damir Tesija
    +385 916 15 14 60
    office-hr@polo-ag.com


    HR

  • CPS Czeck Republic / POLO Slovakia s.r.o.

    Miroslav Synak
    +421 244 64 00 22
    office-sk@polo-ag.com


    CZ

  • CPS Denmark / Sealing systems

    Kjeld Østergaard-Jensen
    +45 4033 0711
    koj@sealing-system.dk


    DK

  • CPS Finland / Kafeko Oy

    Johan Hintze
    +358 40 500 0023
    johan.hintze@kafekonordic.com

    Hyttipojankuja 2
    02780 Espoo
    FI

  • CPS France

    Marc van Heijzen
    +32 476 76 11 14
    m.vanheijzen@c-p-s.nl


    FR

  • CPS France / Sermatec

    Sermatec
    +33 233 91 12 00
    contact@sermatec.fr


    FR

  • CPS Germany

    Jochen Schöbel
    +49 151 46 13 94 61
    j.schoebel@c-p-s.nl


    DE

  • CPS Greece / Inteko LTD

    Pantelis Fourantzis
    +30 694 5933952
    pantalis@inteko.gr


    GR

  • CPS Hungary / POLO Kereskedelmi Kft.

    Peter Simor
    +36 30 496 94 23
    office-hu@polo-ag.com


    HU

  • CPS Iceland / Plastco hf

    Stefán Benediktsson
    +354 892 00 90
    stefan@plastco.is


    IS

  • CPS Ireland / Vision Food Systems Ltd

    Jon Connor
    +44 153 164 00 66
    jon@visionsystems.co.uk


    IE

  • CPS Israel / Advanced Packaging Technologies

    Audi Flam
    +97298653403
    audi@apt-ltd.co.il

    Netanya
    IL

  • CPS Italy / Libra Service Srl

    Maurizio Marenco
    +39 339 1267 204
    mmarenco@libra-service.it


    IT

  • CPS Netherlands

    Robert Evers
    +31 6 82361535
    r.evers@c-p-s.nl

    Industrieweg 24
    6039 AP Stramproy
    NL

  • CPS New Zealand

    David Griffin
    +61 407 185 184
    dgriffin.cps@bigpond.com


    NZ

  • CPS Norway / Kafeko AS

    Erik Jorgenvaag
    +47 924 96041
    erik.korgenvaag@kafekonordic.com

    Karihaugveien 89
    1086 Oslo
    NL

  • CPS Poland

    Anna Rypina
    +31 627 24 64 99
    a.rypina@c-p-s.nl


    PL

  • CPS Romania / POLO Handels AG

    Marian Duta
    +40 745 024 975
    office-ro@polo-ag.com


    RO

  • CPS Russia

    Anna Rypina
    +31 627 24 64 99
    a.rypina@c-p-s.nl


    RU

  • CPS Serbia / POLO Handels AG

    Damir Tesija
    +381 63 31 64 84
    office-srb@polo-ag.com


    RS

  • CPS Slovakia / POLO Slovakia s.r.o.

    Miroslav Synak
    +421 903 75 55 72
    office-sk@polo-ag.com


    SK

  • CPS Spain

    Henri Veltmans
    +31622904427
    h.veltmans@c-p-s.nl


    ES

  • CPS Sweden / MSM Solutions

    Magnus Svärd
    +46 70 255 86 08
    magnus@msmsolutions.se


    SE

  • CPS Switzerland / TecPacking Systems GmbH

    Flavio Battista
    +41 79 337 44 00
    info@tecpacking.ch


    CH

  • CPS Thailand / Food Innovations and Development co., Ltd

    Ms. Jiranun Suchartsuthathum
    +66 81 55 05566
    belle@fidthailand.com


    TH

  • CPS Turkey / Akcan

    Altug Hurzat
    +90 532 215 1679
    altug.hurzat@akcan-tr.com


    TR

  • CPS UAE / Kaydee Solutions L.L.C

    Dan Perry
    +971 50 1801875
    dan@kaydeesolutions.com


    AE

  • CPS UK / Vision Food Systems Ltd

    Jon Connor
    +44 153 164 00 66
    jon@visionsystems.co.uk


    GB

  • CPS Ukraine / POLO Handels AG

    Alla Kunova
    +380 44 224 74 45
    office-ua@polo-ag.com


    UA

  • CPS USA / Mountpac

    Jeff Smith
    +1 971 985 2923
    jsmith@mountpac.com

    Western & Central OR, Southwest WA, Montana

    US

  • CPS USA / Mountpac

    Tom Jensen
    +1 206 465 23 05
    tjensen@mountpac.com

    Western WA, British Columbia and Alberta

    US

  • CPS USA / Mountpac

    Darrin Rule
    +1 208 890 90 33
    drule@mountpac.com

    Idaho, Eastern Oregon & Eastern WA

    US

  • CPS USA / Mountpac

    Jeff Smith
    +1 971 985 2923
    jsmith@mountpac.com

    Central WA, Colorado, Utah & Wyoming

    US

  • CPS USA / Mountpac

    Scott Thompson
    +1 503 333 72 46
    scott@mountpac.com

    Service and Spare Parts

    US

  • CPS USA / Mountpac

    Jeff Smith
    +1 971 985 2923
    jsmith@mountpac.com

    Western & Central OR, Southwest WA, Montana

    US